تشک
خرید زودپز تفال
اتو بخار تفال
نمایندگی تفال در تهران
قیمت سرخ کن تفال
توتون پیپ
قیمت پیپ
خرید بک لینک
ساخت وبلاگ
قیمت تشک طبی
taban
درباره من
موضوعات
  موضوعي ثبت نشده است
نويسندگان
برچسب ها
عضویت در خبرنامه
  عضویت لغو عضویت

ورود اعضا
  نام کاربری :
  پسورد :

عضویت در سایت
  نام کاربری :
  پسورد :
  تکرار پسورد:
  ایمیل :
  نام اصلی :

نويسنده :taban
تاريخ: ۴ مهر ۱۳۹۷ ساعت: ۰۶:۳۰:۴۵

 

ميل جنسي با معاشقه و نوازش شروع مي شود ، بيشتر زنان دچار مشكل سردي در روانبط جنسي هستند كه زندگي زناشويي آنها را مشكل مي كند . 

به گفته سايت مشاوره جنسي فيليا ، چندين راه براي افزايش ميل جنسي در زنان وجود دارد كه به آنها اشاره مي كنيم : 

برخي مواد غذايي مانند كاكائو ، ادويه هاي گرم ، مصرف اسيدفوليك و آهن ، شكلات تلخ و گياه پنج انگشت در بيشتر شدن ميل جنسي زنان تاثير دارند .  

استفاده از پوزيشن هاي جديد در رابطه جنسي

دور كردن استرس ها و نگراني هاي زندگي روزمره

 

براي مطالعه متن كامل مقاله روي لينك زير كليك كنيد :

 

www.heyvafamily.com/web/articles/view/495/افزايش-ميل-جنسي-در-زنان.html

 

 

موضوع:
برچسب‌ها: ،

نويسنده :taban
تاريخ: ۴ مهر ۱۳۹۷ ساعت: ۰۶:۲۵:۳۳


زماني كه كودكان به سن نوجواني مي رسند خصوصياتشان بسيار با گذشته متفاوت مي شود و شما فكر مي كنيد يك غريبه در ميان شماست و اين فردي كه داريد مي بينيد ديگر همان كودكي كه قبلا مي شناختيد نيست ، ويژگي هاي هيجاني نوجوانان در اين دوره بسيار با دوره كودكي متفاوت مي شود . 

به بيان سايت روانشناسي نوجوان فيليا ، ويژگي هاي عاطفي نوجوانان كه در اين سن دستخوش تغيير مي شود شامل موارد زير مي باشد . 

تغيرات غير قابل پيش بيني در رفتار و روحيات

تغيرات غير قابل پيش بيني

وجود هيجانات شديد

حساس شدن 

پذيرش تغييرات به وجود آمده 


براي مطالعه متن كامل مقاله روي لينك زير كليك كنيد :


موضوع:
برچسب‌ها: ،

نويسنده :taban
تاريخ: ۴ مهر ۱۳۹۷ ساعت: ۱۲:۰۷:۳۵

 

ميل جنسي در مردان و زنان هنگام حاملگي زن قابل پيش بيني نيست . برخي مردان ممكن است زن خود را در بارداري جذابت تر ببيند و ميل جنسي شان زياد شود برخي هم برعكس ممكن است زن را موجود مقدسي بدانند و دوست نداشته باشند با او سكس كنند . در زنان نير ميل جنسي دچار تغييرات زيادي مي شود برخي دچار كاهش ميل مي شوند برخي هم به خاطر اين كه چون ديگر ترس از حامله شدن ندارند دچار افزايش ميل جنسي شوند .

به نقل از سايت مشاوره خانواده فيليا ، اگر فرد دچار بارداري طبيعي باشد رابطه جنسي به جنين آسيب نمي رساند هم چنين وضعيت هاي مناسب براي سكس در بارداري اين است كه زن در بالا باشد يا چهلو به پهلو زن و مرد سكس كنند يا دخول واژن از پشت باشد .

براي كسب اطلاعات بيشتر مي توانيد به لينك زير مراجعه كنيد :

موضوع:
برچسب‌ها: ،

نويسنده :taban
تاريخ: ۳ مهر ۱۳۹۷ ساعت: ۱۲:۳۱:۰۵

سيندرلا يكي از شخصيت هاي محبوب دوره كودكي بسياري از ماست ، كودكي كه زندگي سختي را با مادرش مي گذراند تا اينكه يك شاهزاده عاشقش مي شود و او را از همه اين سختي ها نجات مي دهد . اين فكر در بسياري از ما وجود دارد كه يك روزي يك شاهزاده با اسب سفيد خواهد آمد و ما را خوشبخت خواهد كرد اين نوع تفكر در دختران سندروم سيندرلا نام دارد . 

به استناد سايت مشاوره روانشناسي تلفني فيليا ، عقده سيندرلا نشانه كمبود اعتماد به نفس ، عزت نفس پايين و فرار از مسوليت است . اين زنان به دنبال اين هستند تا با ازدواج مسوليت هاي زندگي خود را به دوش شاهزاده شان بيندازند ، آنها خودشان براي زندگي شان تلاش نمي كنند بلكه متظر هستند كسي از راه برسد و زندگي آنها را درست كند . 

 

براي مطالعه متن كامل مقاله روي لينك زير كليك كنيد : 

www.heyvafamily.com/web/articles/view/347/سندروم-سيندرلا.html

 

موضوع:
برچسب‌ها: ،

نويسنده :taban
تاريخ: ۲ مهر ۱۳۹۷ ساعت: ۱۲:۳۱:۱۳

 

بازي در زندگي كودكان نقش بسيار مهمي دارد كودكان در بازي علاوه بر سرگرمي ، و تفريح مفاهيم اصلي زندگي ، نحوه برقراري با دوستان و همسالان  ، و ديگر مهارت هاي اجتماعي كه در آينده نياز دارد ياد مي گيرند .

به نقل از سايت مهارت هاي فرزند پروري فيليا ، بازي يعني فعاليتي كه با تمايل ، اختيار و براي سرگرمي و بدون توجه به نتيجه در زمان فراغت انجام مي‌شود . هم چنين به هرگونه فعاليت جسمي و يا ذهني هدف داري كه به صورت فردي يا گروهي انجام شود و موجب كسب لذت و برطرف كردن نياز هاي كودك شود بازي مي گويند .

براي كسب اطلاعات بيشتر مي توانيد به لينك زير مراجعه كنيد :

موضوع:
برچسب‌ها: ،

نويسنده :taban
تاريخ: ۳۱ شهريور ۱۳۹۷ ساعت: ۱۱:۴۴:۳۶

سندرم داون يكي از رايج ترين اختلالات ژنتيكي است كه اغلب به دليل سن بالاي مادر به وجود مي آيد و ناشي از نقص در ساختار كروموزوم 21 مي باشد . نشانه هاي ظاهري افراد سندرم داون كاملا بارز است و تفاوت هاي واضحي با افراد استثنايي ديگر دارد . 

به بيان سايت روانشناسي كودك فيليا ، نشانه هاي تشخيصي كودكان سندرم داون شامل موارد زير مي باشد : 

شكل سر مدور و كوچك . عقب سر پهن و صاف و جلوي سر گرد است و  چشم ها به هم نزديك و مورب هستند .لب ها گرد ، گوشتي و مرطوب ، سقف دهان كوتاه ، دهان معمولا باز و آب از آن جاري است . 


براي مطالعه متن كامل مقاله روي لينك زير كليك كنيد : 


www.heyvafamily.com/web/articles/view/359/نشانه-هاي-تشخيص-سندرم-داون.htmlموضوع:
برچسب‌ها: ،

نويسنده :taban
تاريخ: ۳۰ شهريور ۱۳۹۷ ساعت: ۰۹:۳۱:۳۴

 

بين اكثر زوج ها اختلاف و جر و بحث وجود دارد و بسياري از زوجين غير عمد و از روي ناآگاهي امكان دارد باعث رنجش همسر خود شوند . به همين دليل زوجين مي توانند با انجام راهكارهاي جلوگيري از بحث و نزاع زندگي آرام و شيريني را براي خود ايجاد كنند .

به نقل از سايت مشاوره خانواده فيليا ، برخي از روش هاي پيشگيري از اختلاف بين زوجين شامل تحمل ، ابراز احساسات ، انتخاب زمان مناسب براي درخواست خود ، اختصاص زماني براي صحبت در طول روز ، دادن پاداش و تقويت طرف مقابل ، بررسي نيازهاي برآورد نشده همسر ، نشان دادن صميميت به همسر جلوي  فرزندان و خويشاوندان است در واقع اگر زوجين از اين روش ها استفاده كنند كمتر با همديگر دعوا و مشاجره مي كنند .

براي كسب اطلاعات بيشتر مي توانيد به لينك زير مراجعه كنيد :

موضوع:
برچسب‌ها: ،

نويسنده :taban
تاريخ: ۲۶ شهريور ۱۳۹۷ ساعت: ۰۶:۵۴:۳۷


تمايل به تكذيب حقيقت و دروغگويي موضوعي است كه كودك به طور مستقيم يا غير مستقيم با آن آشنا مي شود . در دو سالگي كودكان خيال و واقعيت را از هم تشخيص نمي دهند و به دليل عدم توانايي در پي بردن به حقيقت ممكن است دروغ بگويند . به عبارتي دروغگويي كودكان در 2 سالگي به دليل وجود خزانه لغات كم و عدم تشخيص خيال و واقعيت است.

به استناد سايت روانشناسي كودك فيليا ، در 4 سالگي دروغ گفتن كودكان اغلب به اين دليل است كه آنها تصورات خيالي خود را به صورت واقعي بيان مي كنند و كودك تصورات و افكار خلاقانه خود را به گونه اي بيان مي كند گويي كه در واقعيت اتفاق افتاده است . 


براي مطالعه متن كامل مقاله روي لينك زير كليك كنيد :


www.heyvafamily.com/web/articles/view/360/دروغگويي-در-كودكان.htmlموضوع:
برچسب‌ها: ،

نويسنده :taban
تاريخ: ۱۹ شهريور ۱۳۹۷ ساعت: ۰۶:۰۷:۵۴

بچه بازي يك بيماري رواني است . افرادي كه اختلال پدوفيليا دارند هم تمايل جنسي به پسر بچه ها دارند و هم به دختر بچه ها ميل دارند . بيشتر مرداني كه بچه بازي مي كنند در كودكي مورد اذيت و آزار جنسي قرار گرفته اند . افراد بچه باز حتي در زمان  خود ارضايي هم ممكن است به كودكان فكر كنند .  در كل افراد پدوفيليا رابطه جنسي با كودكان را ترجيح مي دهند و با انجام اين عمل به هيجان و لذت دست مي يابند .

 

 

به نقل از سايت مشاوره جنسي فيليا ، بچه بازي به ميل جنسي نسبت به كودكان كم تر از 13 سال گفته مي شود شيوع بچه بازي در مردان حدود 3 درصد تا 5 درصد است . از نشانه هاي افراد بچه باز اين است كه خيلي از فيلم هاي ***گرافي كه كودكان كوچك را نشان مي دهند استفاده مي كنند .

 

 

براي كسب اطلاعات بيشتر مي توانيد به لينك زير مراجعه كنيد :


 

 

 

 
موضوع:
برچسب‌ها: ،

نويسنده :taban
تاريخ: ۱۹ شهريور ۱۳۹۷ ساعت: ۰۶:۰۵:۱۰

تمايل جنسي در اغلب افراد ديده مي شوند هم چنين بيشتر افراد دوست دارند با خودشان يا فردي ديگر عمل جنسي انجام دهند . ميل جنسي در مردان با ديدن و محرك هاي بينايي شروع مي شود و ميل جنسي در زنان با صحبت هاي عاشقانه و رمانتيك ، لمس و نوازش شروع مي شود .

 

 

به نقل از سايت مشاوره جنسي فيليا ،  ميل جنسي يعني نوعي انگيزه و تمايل به موضوعات و كارهاي جنسي است . از مشكلات ميل جنسي مي توان به كاهش ميل جنسي در مردان و زنان و نبود ميل جنسي و سرد مزاجي و كاهش ميل جنسي به خاطر مصرف مواد و داروها اشاره كرد .

 

 

براي كسب اطلاعات بيشتر مي توانيد به لينك زير مراجعه كنيد :

 

 

 

موضوع:
برچسب‌ها: ،

[ ۱ ][ ۲ ][ ۳ ][ ۴ ][ ۵ ][ ۶ ][ ۷ ][ ۸ ][ ۹ ][ ۱۰ ][ ۱۱ ][ ۱۲ ][ ۱۳ ][ ۱۴ ][ ۱۵ ][ ۱۶ ][ ۱۷ ]