خرید زودپز برقی تفال
قیمت اتو بخار تفال
نمایندگی تفال در تهران
قیمت سرخ کن تفال
توتون پیپ مرغوب
قیمت انواع پیپ
خرید بک لینک
ساخت وبلاگ
قیمت تشک طبی
taban
درباره من
موضوعات
  موضوعي ثبت نشده است
نويسندگان
برچسب ها
عضویت در خبرنامه
  عضویت لغو عضویت

ورود اعضا
  نام کاربری :
  پسورد :

عضویت در سایت
  نام کاربری :
  پسورد :
  تکرار پسورد:
  ایمیل :
  نام اصلی :

نويسنده :taban
تاريخ: ۱۲ شهريور ۱۳۹۷ ساعت: ۱۱:۰۳:۱۶


طلاق عاطفي به زماني گفته مي شود كه زن و مرد بدون هيچ علاقه و هدف مشتركي زير يك سقف زندگي مي كنند ولي اقدام به طلاق قانوني نمي كنند . مهم ترين نشانه طلاق عاطفي اين است كه زوجين در تنهايي آرامش بيشتري دارند . 

به بيان سايت مشاوره خانواده فيليا ، نشانه هاي جدايي عاطفي شامل موارد زير مي باشد : 

زوجين براي حل كردن مسائل با هم صحبت نمي كنند .

مسائل مهم زندگي مشتركشان را به دوستان و خانواده مي گويند . 

بيشتر وقتشان را به جاي همسر با دوستانشان مي گذرانند 

براي همديگر وقت نمي گذارند 

معاشقه و رابطه جنسي شان كم شده است 

در خانه خودشان را فرزندانشان مشغول مي كنند 

به يكديگر بي اعتماد هستند 

حرف مشترك و تفريح مشترك ندارند 


ببريا مطالعه متن كامل مقاله روي لينك زير كليك كنيد :


www.heyvafamily.com/web/articles/view/340/نشانه-ها-و-علائم-طلاق-عاطفي.htmlموضوع:
برچسب‌ها: ،

نويسنده :taban
تاريخ: ۱۱ شهريور ۱۳۹۷ ساعت: ۱۱:۴۳:۳۰

 

در نابهنجاري هاي جنسي به جاي اين كه فرد بالغ دنبال رابطه جنسي رضايت بخش با شريك جنسي باشد تمايل دارد با كودكان ، موضوعات غير انساني مانند تحريك شدن با كفش زنانه ، تحريك جنسي و ارضا مي شود . هم چنين تمايل به آزار و اذيت شريك جنسي خود دارد .  

به نقل از سايت مشاوره جنسي فيليا ، انواع نابهنجاري هاي جنسي شامل ؛ اختلال تماشاگري جنسي ، عورت نمايي ، مالش دوستي ، مازوخيسم جنسي ، ساديسم جنسي ، بچه بازي ،  يادگارپرستي و مبدل پوشي جنسي است . علائم انواع نابهنجاري هاي جنسي بسته به نوع مشكل بسيار متفاوت است . سن شروع و شيوع نابهنجاري هاي جنسي در هر مشكل با بقيه متفاوت است . براي اين كه فرد تشخيص اختلال نابهنجاري جنسي بگيرد بايد حداقل 6 ماه علائم آن اختلال نابهنجاري خاص را داشته باشد 

 

 


www.heyvafamily.com/web/articles/view/316/نابهنجاري-هاي-جنسي.htmlموضوع:
برچسب‌ها: ،

نويسنده :taban
تاريخ: ۱۰ شهريور ۱۳۹۷ ساعت: ۰۸:۳۰:۲۷

زماني كه در يك زندگي مشترك زن و شوهر زير يك سقف ولي بدون هيچگونه ارتباط عاطفي و با سردي در كنار هم زندگي مي كنند بين انها طلاق عاطفي اتفاق افتاده است كه دلايل زيادي دارد و امكان دارد در نهايت منجر به جدايي قانوني زن و شوهر شود . دلايل طلاق عاطفي شامل دلايل رواني ، عاطفي ، اقتصادي و اجتماعي مي باشد . 

به بيان سايت مشاوره خانواده فيليا ، عوامل جدايي عاطفي شامل موارد زير مي باشد :

عدم احترام و درك متقابل

عدم صداقت و اعتماد

مشاجره و دعوا 

عدم ابراز علاقه درست

بيان نكردن شفاف خواسته ها

اختلال در روابط جنسي و نارضايتي جنسي

عدم امنيت اقتصادي

افزايش توقعات و انتظارات مادي

سبك زندگي سنتي


براي مطالعه متن كامل مقاله روي لينك زير كليك كنيد : www.heyvafamily.com/web/articles/view/337/دلايل-طلاق-عاطفي.html


موضوع:
برچسب‌ها: ،

نويسنده :taban
تاريخ: ۹ شهريور ۱۳۹۷ ساعت: ۰۴:۵۰:۵۵

خانواده يكي از مهم ترين اركان يك اجتماع است كه به حفظ آن كمك زيادي مي كند و يكي از آسيب هايي كه بر اين نهاد تاثير بسيار زيادي مي گذارد طلاق است . طلاق عاطفي نيز نوعي جدايي است كه زن و شوهر زير يك سقف مانند دو غريبه و بدون هيچ نقطه مشتركي با هم زندگي مي كنند . 

به بيان سايت مشاوره خانواده فيليا ، طلاق عاطفي به سردي روابط عاطفي بين زن و شوهر گفته مي شود كه به سردي تمام جوانب زندگي منجر مي شود و ساختار ظاهري خانواده حفظ شده است ولي در اصل خانواده از درون از هم پاشيده و تهي است . در جدايي عاطفي شايد زن و شوهر تا آخر عمر در كنار هم زندگي كنند ولي در اصل نه علاقه اي به هم دارند و نه رابطه اي با هم برقرار مي كنند بلكه بيشتر همديگر را تحمل مي كنند .


براي مطالعه متن كامل مقاله روي لينك زير كليك كنيد : www.heyvafamily.com/web/articles/view/334/طلاق-عاطفي-چيست.html

موضوع:
برچسب‌ها: ،

نويسنده :taban
تاريخ: ۶ شهريور ۱۳۹۷ ساعت: ۰۸:۵۱:۳۶

اختلالات شخصيت گروهي از مشكلات رواني هستند كه در آن ها افراد نمي دانند بيمار هستند ولي از ديد افرادي كه با آن ها زندگي مي كنند و دوستان و همكاران آن ها افرادي عجيب ، اعصاب خرد كن ، مشكل دار هستند و تحمل و زندگي با آن ها سخت است .

به نقل از سايت مشاوره روان شناسي تلفني فيليا ، اختلالات شخصيت به سه كلاستر تقسيم مي شوند . دسته الف ، دسته ب و دسته ج . انواع اختلالات شخصيت دسته C شامل سه اختلال شخصت اجتنابي ، وابسته ، و  وسواسي جبري است . سن شروع اختلالات طبقه ج  بعد از سن 18 سالگي است . شيوع اختلالات شخصيت كلاستر C  بسته به نوع اختلال متفاوت است مثلاً شيوع اختلال دوري گزين در مردان و زنان برابر است . شيوع اختلال شخصيت وابسته در زنان بيشتر از مردان است . و شيوع اختلال شخصيت وسواسي جبري در مردان بيشتر از زنان است .

 

 

براي كسب اطلاعات بيشتر مي توانيد به لينك زير مراجعه كنيد :

 

 

 

موضوع:
برچسب‌ها: ،

نويسنده :taban
تاريخ: ۵ شهريور ۱۳۹۷ ساعت: ۱۱:۳۰:۲۸

 

اختلالات شخصيت شامل مجموعه اختلال‌هاي روان شناختي است كه ويژگي اصلي آن‌ها رفتارهاي خشك و و انعطاف ناپذير است. اختلالات شخصيت هم به خود فرد و هم به ديگران آسيب مي رساند . افرادي كه اختلال شخصيت دارند خودشان نمي دانند كه اختلال شخصيت دارند و از ديد ديگران به عنوان افراد اعصاب خورد كن يا پرتوقع ديده مي شوند .

به نقل از سايت مشاوره روان شناسي فيليا ، اختلالات شخصيت به سه گروه تقسيم مي شوند . دسته A ، دسته B و دسته C . انواع اختلالات شخصيت طبقه ب شامل چهار اختلال شخصت ضداجتماعي ، مرزي ،  نمايشي ، و  خودشيفته است . سن شروع اختلالات گروه B در اوايل بزرگسالي يعني 18 سالگي به بعد است . شيوع اختلالات شخصيت دسته ب در دو اختلال شخصيت ضد اجتماعي و خودشيفته در مردان بيشتر از زنان است ولي دو اختلال مرزي و نمايشي در زنان بيشتر از مردان ديده مي شود .  

براي كسب اطلاعات بيشتر مي توانيد به لينك زير مراجعه كنيد :

موضوع:
برچسب‌ها: ،

نويسنده :taban
تاريخ: ۴ شهريور ۱۳۹۷ ساعت: ۱۱:۴۹:۳۴

بسياري از زنان در رابطه جنسي ارضا نمي شوند ولي براي اينكه براي شريك جنسي شان مشكلي به وجود نيايد تظاهر به ارگاسم مي كنند ، اين عمل نشان دهنده نبود صميميت در رابطه زناشويي است زيرا اگر زن و مردي پذيراي يكديگر باشند نيازي به دروغ گفتن نيست . 

به بيان سايت مشاوره جنسي فيليا ، دلايل ارگاسم دروغين در زنان شامل موارد زير مي باشد : 

براي لذت بردن شريك جنسي 

ترس از مورد قبول نبودن در سكس 

طولاني شدن زمان انجام رابطه جنسي 

تماشاي فيلم هاي پورن

احساس درد 


براي مطالعه متن كامل مقاله روي لينك زير كليك كنيد :www.heyvafamily.com/web/articles/view/331/ارگاسم-دروغين-در-زنان.html


موضوع:
برچسب‌ها: ،

نويسنده :taban
تاريخ: ۴ شهريور ۱۳۹۷ ساعت: ۱۱:۴۱:۲۷

شخصيت يعني مجموعه‌اي از رفتارها و شيوه تفكر و هيجان شخص در زندگي روزمره كه با ويژگي هاي خاص ثبات و قابليت پيش بيني مشخص مي‌شود و اختلالات شخصيت عبارت است از مجموعه اختلال‌هاي روان شناختي كه ويژگي اصلي آن‌ها رفتارهاي خشك و غيرقابل انعطاف است .

به نقل از سايت مشاوره روان شناسي تلفني فيليا ، اختلالات شخصيت به سه گروه تقسيم مي شوند . كلاستر الف ، كلاستر ب و كلاستر ج . انواع اختلالات شخصيت دسته A شامل سه اختلال شخصت پارانوئيد ، اسكيزوئيد و اسكيزوتايپال است . هم چنين سن شروع اختلالات شخصيت دسته الف يا A در اوايل بزرگسالي يعني 18 سالگي به بعد است . شيوع اختلالات شخصيت دسته الف در مردان بيشتر از زنان است . براي كسب اطلاعات بيشتر مي توانيد به لينك زير مراجعه كنيد :

 

 

www.heyvafamily.com/web/articles/view/311/انواع-اختلالات-شخصيت-دسته-الف-يا-A.html

 

 

موضوع:
برچسب‌ها: ،

نويسنده :taban
تاريخ: ۳۱ مرداد ۱۳۹۷ ساعت: ۰۴:۴۱:۳۷

صرع درمان قطعي ندارد ولي بسته به نوع صرع و ميزان شدت نشانه هاي آن از روش هاي درماني مختلفي براي درمان تشنج استفاده مي شود .

به بيان سايت مشاوره تلفني روانشناسي فيليا ، چهار روش براي درمان صرع وجود دارد كه شامل موارد زير مي باشد : 

دارودرماني : صرع در بيشتر از 70 درصد موارد با دارو كنترل مي شود ولي آن را درمان نمي كند بلكه ميزان وقوع صرع را كم مي كند . 

روان درماني : در اين نوع كه همراه با درمان پزشكي مي باشد ، پزشك به روان درماني براي تقويت روحيه بيمار مي پردازد .

جراحي : در برخي از انواع صرع با جراحي نقطه اي از مغز را كه باعث ايجاد صرع مي شود بر مي دارند يا الكترودهايي را در اين نقطه مي گذارند كه از وقوع صرع جلوگيري مي شود . 

 درمان با رژيم كتون زاد : رژيم كتون زاد يعني استفاده زياد از چربي و مقدار كم كربوهيدرات در رژيم غذايي كه همراه با درمان پزشكي مي باشد و به نوعي يك روش مكمل مي باشد . 


براي مطالعه متن كامل مقاله روي لينك زير كليلك گنيد : 


www.heyvafamily.com/web/articles/view/328/درمان-صرع.htmlموضوع:
برچسب‌ها: ،

نويسنده :taban
تاريخ: ۳۱ مرداد ۱۳۹۷ ساعت: ۰۴:۳۵:۲۸

بعد از ميل جنسي فرد از لحاظ جنسي تحريك مي شود . در هنگام تحريك جنسي در بدن مرد و زن مجموعه اي از تغييرات صورت مي گيرد تا هر دو نفر براي برقراري رابطه جنسي آماده شوند .

 

 

به نقل از سايت مشاوره جنسي فيليا ، تحريك جنسي يعني فرد براي برقراري رابطه جنسي آماده مي شود . در هنگام تحريك جنسي در مردان و زنان يك سري تغييرات در بدن آن ها رخ مي دهد . مثلاً هنگام تحريك جنسي در مردان آلت تناسلي مردانه راست مي شود در زنان هم تحريك جنسي همراه با بزرگ شدن سينه ، ليز شدن واژن و تغييرات ديگر در ناحيه واژن است كه او را براي برقراري رابطه جنسي آماده مي كند . از جمله اختلالات مرحله تحريك جنسي در مردان و زنان مي توان ، اختلال برانگيختگي جنسي در زن ، و اختلال نعوظي در مرد را نام برد .  براي كسب اطلاعات بيشتر مي توانيد به لينك زير مراجعه كنيد :


www.heyvafamily.com/web/articles/view/307/تحريك-جنسي-در-مردان-و-زنان.html

 

 

موضوع:
برچسب‌ها: ،

[ ۱ ][ ۲ ][ ۳ ][ ۴ ][ ۵ ][ ۶ ][ ۷ ][ ۸ ][ ۹ ][ ۱۰ ][ ۱۱ ][ ۱۲ ][ ۱۳ ][ ۱۴ ][ ۱۵ ][ ۱۶ ]