تشک
خرید زودپز تفال
اتو بخار تفال
نمایندگی تفال در تهران
قیمت سرخ کن تفال
توتون پیپ
قیمت پیپ
خرید بک لینک
ساخت وبلاگ
قیمت تشک طبی
taban
درباره من
موضوعات
  موضوعي ثبت نشده است
نويسندگان
برچسب ها
عضویت در خبرنامه
  عضویت لغو عضویت

ورود اعضا
  نام کاربری :
  پسورد :

عضویت در سایت
  نام کاربری :
  پسورد :
  تکرار پسورد:
  ایمیل :
  نام اصلی :

نويسنده :taban
تاريخ: ۶ شهريور ۱۳۹۷ ساعت: ۰۸:۵۱:۳۶

اختلالات شخصيت گروهي از مشكلات رواني هستند كه در آن ها افراد نمي دانند بيمار هستند ولي از ديد افرادي كه با آن ها زندگي مي كنند و دوستان و همكاران آن ها افرادي عجيب ، اعصاب خرد كن ، مشكل دار هستند و تحمل و زندگي با آن ها سخت است .

به نقل از سايت مشاوره روان شناسي تلفني فيليا ، اختلالات شخصيت به سه كلاستر تقسيم مي شوند . دسته الف ، دسته ب و دسته ج . انواع اختلالات شخصيت دسته C شامل سه اختلال شخصت اجتنابي ، وابسته ، و  وسواسي جبري است . سن شروع اختلالات طبقه ج  بعد از سن 18 سالگي است . شيوع اختلالات شخصيت كلاستر C  بسته به نوع اختلال متفاوت است مثلاً شيوع اختلال دوري گزين در مردان و زنان برابر است . شيوع اختلال شخصيت وابسته در زنان بيشتر از مردان است . و شيوع اختلال شخصيت وسواسي جبري در مردان بيشتر از زنان است .

 

 

براي كسب اطلاعات بيشتر مي توانيد به لينك زير مراجعه كنيد :

 

 

 

موضوع:
برچسب‌ها: ،

نويسنده :taban
تاريخ: ۵ شهريور ۱۳۹۷ ساعت: ۱۱:۳۰:۲۸

 

اختلالات شخصيت شامل مجموعه اختلال‌هاي روان شناختي است كه ويژگي اصلي آن‌ها رفتارهاي خشك و و انعطاف ناپذير است. اختلالات شخصيت هم به خود فرد و هم به ديگران آسيب مي رساند . افرادي كه اختلال شخصيت دارند خودشان نمي دانند كه اختلال شخصيت دارند و از ديد ديگران به عنوان افراد اعصاب خورد كن يا پرتوقع ديده مي شوند .

به نقل از سايت مشاوره روان شناسي فيليا ، اختلالات شخصيت به سه گروه تقسيم مي شوند . دسته A ، دسته B و دسته C . انواع اختلالات شخصيت طبقه ب شامل چهار اختلال شخصت ضداجتماعي ، مرزي ،  نمايشي ، و  خودشيفته است . سن شروع اختلالات گروه B در اوايل بزرگسالي يعني 18 سالگي به بعد است . شيوع اختلالات شخصيت دسته ب در دو اختلال شخصيت ضد اجتماعي و خودشيفته در مردان بيشتر از زنان است ولي دو اختلال مرزي و نمايشي در زنان بيشتر از مردان ديده مي شود .  

براي كسب اطلاعات بيشتر مي توانيد به لينك زير مراجعه كنيد :

موضوع:
برچسب‌ها: ،

نويسنده :taban
تاريخ: ۴ شهريور ۱۳۹۷ ساعت: ۱۱:۴۹:۳۴

بسياري از زنان در رابطه جنسي ارضا نمي شوند ولي براي اينكه براي شريك جنسي شان مشكلي به وجود نيايد تظاهر به ارگاسم مي كنند ، اين عمل نشان دهنده نبود صميميت در رابطه زناشويي است زيرا اگر زن و مردي پذيراي يكديگر باشند نيازي به دروغ گفتن نيست . 

به بيان سايت مشاوره جنسي فيليا ، دلايل ارگاسم دروغين در زنان شامل موارد زير مي باشد : 

براي لذت بردن شريك جنسي 

ترس از مورد قبول نبودن در سكس 

طولاني شدن زمان انجام رابطه جنسي 

تماشاي فيلم هاي پورن

احساس درد 


براي مطالعه متن كامل مقاله روي لينك زير كليك كنيد :www.heyvafamily.com/web/articles/view/331/ارگاسم-دروغين-در-زنان.html


موضوع:
برچسب‌ها: ،

نويسنده :taban
تاريخ: ۴ شهريور ۱۳۹۷ ساعت: ۱۱:۴۱:۲۷

شخصيت يعني مجموعه‌اي از رفتارها و شيوه تفكر و هيجان شخص در زندگي روزمره كه با ويژگي هاي خاص ثبات و قابليت پيش بيني مشخص مي‌شود و اختلالات شخصيت عبارت است از مجموعه اختلال‌هاي روان شناختي كه ويژگي اصلي آن‌ها رفتارهاي خشك و غيرقابل انعطاف است .

به نقل از سايت مشاوره روان شناسي تلفني فيليا ، اختلالات شخصيت به سه گروه تقسيم مي شوند . كلاستر الف ، كلاستر ب و كلاستر ج . انواع اختلالات شخصيت دسته A شامل سه اختلال شخصت پارانوئيد ، اسكيزوئيد و اسكيزوتايپال است . هم چنين سن شروع اختلالات شخصيت دسته الف يا A در اوايل بزرگسالي يعني 18 سالگي به بعد است . شيوع اختلالات شخصيت دسته الف در مردان بيشتر از زنان است . براي كسب اطلاعات بيشتر مي توانيد به لينك زير مراجعه كنيد :

 

 

www.heyvafamily.com/web/articles/view/311/انواع-اختلالات-شخصيت-دسته-الف-يا-A.html

 

 

موضوع:
برچسب‌ها: ،

نويسنده :taban
تاريخ: ۳۱ مرداد ۱۳۹۷ ساعت: ۰۴:۴۱:۳۷

صرع درمان قطعي ندارد ولي بسته به نوع صرع و ميزان شدت نشانه هاي آن از روش هاي درماني مختلفي براي درمان تشنج استفاده مي شود .

به بيان سايت مشاوره تلفني روانشناسي فيليا ، چهار روش براي درمان صرع وجود دارد كه شامل موارد زير مي باشد : 

دارودرماني : صرع در بيشتر از 70 درصد موارد با دارو كنترل مي شود ولي آن را درمان نمي كند بلكه ميزان وقوع صرع را كم مي كند . 

روان درماني : در اين نوع كه همراه با درمان پزشكي مي باشد ، پزشك به روان درماني براي تقويت روحيه بيمار مي پردازد .

جراحي : در برخي از انواع صرع با جراحي نقطه اي از مغز را كه باعث ايجاد صرع مي شود بر مي دارند يا الكترودهايي را در اين نقطه مي گذارند كه از وقوع صرع جلوگيري مي شود . 

 درمان با رژيم كتون زاد : رژيم كتون زاد يعني استفاده زياد از چربي و مقدار كم كربوهيدرات در رژيم غذايي كه همراه با درمان پزشكي مي باشد و به نوعي يك روش مكمل مي باشد . 


براي مطالعه متن كامل مقاله روي لينك زير كليلك گنيد : 


www.heyvafamily.com/web/articles/view/328/درمان-صرع.htmlموضوع:
برچسب‌ها: ،

نويسنده :taban
تاريخ: ۳۱ مرداد ۱۳۹۷ ساعت: ۰۴:۳۵:۲۸

بعد از ميل جنسي فرد از لحاظ جنسي تحريك مي شود . در هنگام تحريك جنسي در بدن مرد و زن مجموعه اي از تغييرات صورت مي گيرد تا هر دو نفر براي برقراري رابطه جنسي آماده شوند .

 

 

به نقل از سايت مشاوره جنسي فيليا ، تحريك جنسي يعني فرد براي برقراري رابطه جنسي آماده مي شود . در هنگام تحريك جنسي در مردان و زنان يك سري تغييرات در بدن آن ها رخ مي دهد . مثلاً هنگام تحريك جنسي در مردان آلت تناسلي مردانه راست مي شود در زنان هم تحريك جنسي همراه با بزرگ شدن سينه ، ليز شدن واژن و تغييرات ديگر در ناحيه واژن است كه او را براي برقراري رابطه جنسي آماده مي كند . از جمله اختلالات مرحله تحريك جنسي در مردان و زنان مي توان ، اختلال برانگيختگي جنسي در زن ، و اختلال نعوظي در مرد را نام برد .  براي كسب اطلاعات بيشتر مي توانيد به لينك زير مراجعه كنيد :


www.heyvafamily.com/web/articles/view/307/تحريك-جنسي-در-مردان-و-زنان.html

 

 

موضوع:
برچسب‌ها: ،

نويسنده :taban
تاريخ: ۲۹ مرداد ۱۳۹۷ ساعت: ۰۸:۵۵:۵۳

 

ميل جنسي يكي از غريزه هاي ذاتي انسان است ، و مانند هر غريزه ديگر بايد به شيوه مناسب آن را ارضا كرد . تمايل جنسي مي تواند لذتبخش باشد و باعث خوشحالي و نشاط فرد شود . به عبارت ديگر ميل جنسي منبع شديدترين لذت انسان و منبع بيشترين اضطراب او است .

به نقل از سايت مشاوره جنسي فيليا ، ميل ﺟﻨﺴﯽ يعني ﺗﺼﻤﯿﻢ ﺑﺮاي داﺷﺘﻦ ﯾﺎ ﻧﺪاﺷﺘﻦ ﻓﻌﺎﻟﯿﺖ ﺟﻨﺴﯽ اﺳﺖ . در زنان ميل جنسي ﺑﯿﺸﺘﺮ وابسته به احساس دروني زن ، تخيلات و خيال پردازي هاي او در مورد داستان هاي رمانتيك و عاشقانه است . و در مردان ميل جنسي با ديدن و محرك هاي بينايي شروع مي شود . اختلال ميل جنسي در مردان شامل ميل جنسي كم كار و در زنان ، اختلال ميل جنسي در زن است .

براي كسب اطلاعات بيشتر مي توانيد به لينك زير مراجعه كنيد :www.heyvafamily.com/web/articles/view/305/ميل-جنسي-در-مردان-و-زنان.html

موضوع:
برچسب‌ها: ،

نويسنده :taban
تاريخ: ۲۸ مرداد ۱۳۹۷ ساعت: ۱۱:۰۷:۴۱


دلايل بيماري صرع شامل موارد زير مي باشد :

 1.  ژنتيك و ارث : جهش ژن باعث ايجاد اختلال در دريچه هاي ورود پتاسيم  وسديم مي شود .
 2.  ضربه به مغز
 3.  تولد زودرس و نارس
 4.  تب
 5.  نرسيدن اكسيژن به نوزاد هنگام تولد
 6.  سكته مغزي و تومور مغزي

به بيان سايت مشاوره روانشناسي فيليا ، براي شيوع صرع آمارهاي متفاوتي گزارش شده است ولي با توجه به منبع مورد استفاده ، شيوع اين بيماري در جوامع مختلف حدود 1 % مي باشد و از اين ميان به طور ميانگين 60 % صرع منتشر و 40 % صرع موضعي گزارش شده است . 

 

 

براي مطالعه متن كامل مقاله به لينك زير مراجعه نماييد :


www.heyvafamily.com/web/articles/view/325/علت-و-ميزان-شيوع-صرع.html

 

 

 

 

 

 

موضوع:
برچسب‌ها: ،

نويسنده :taban
تاريخ: ۲۸ مرداد ۱۳۹۷ ساعت: ۱۱:۰۱:۱۵


مراحل سيكل پاسخ  جنسي ، شامل يك سري تغييرات جسمي و احساسي است كه در صورت ايجاد يك رابطه جنسي و خودارضايي به وجود مي آيد . اگر افراد آگاهي كامل از  بدن خود  در هر مرحله از چرخه بدانند  مي تواند رابطه خود را بهتر كنند  و اگر مشكل جنسي دارند مي توانند علت آن را بيابند و درمان كنند .

به نقل از سايت مشاوره جنسي فيليا ، سيكل عمل جنسي در مرد و زن شامل 4 مرحله است . به عبارت ديگر 4 مرحله پاسخ جنسي در مرد و زن شامل : ميل جنسي ، تحريك جنسي ، ارگاسم و فرونشيني است . هر كدام از اين 4 مرحله در صورتي كه خوب عمل نكند باعث مشكلي خاصي در فرد مي شود مثلاً اگر تحريك جنسي در مرد خوب صورت نگير مرد مبتلا به اختلال نعوظي مي شود يا اگر زنان خوب تحريك نشوند باعث مقاربت دردناك در آن ها مي شود .

براي كسب اطلاعات بيشتر مي توانيد به لينك زير مراجعه كنيد :

 

 

www.heyvafamily.com/web/articles/view/304/مراحل-چرخه-پاسخ-جنسي.html

موضوع:
برچسب‌ها: ،

نويسنده :taban
تاريخ: ۲۷ مرداد ۱۳۹۷ ساعت: ۰۸:۲۲:۵۶


صرع كوچك يكي از انواع صرع است كه بيشتر در كودكان سنين دبستان ديده مي شود و با اينكه كودك تشنج نمي كند ولي عواقب زيادي براي كودك دارد .

به استناد سايت مشاوره روانشناسي تلفني فيليا ، فراموشي كه به غيبت معروف است مشخصه و نشانه اصلي صرع كوچك مي باشد . در صرع كوچك كودك ناگهان در حالتي كه هست باقي مي ماند و حركتش به كل متوقف مي شود و ممكن است حركات ساده را تند تند مثل چشك زدن ، شانه بالا ناداختن و انداختن قاشق از خود نشان بدهد . صرع كوچك چون در سنين دبستان و هم چنين به دفعات زياد اتفاق مي افتد ممكن است مشكلاتي را براي يادگيري كودك ايجاد كند .


براي مطالعه متن كامل مقاله به لينك زير مراجعه نماييد :


www.heyvafamily.com/web/articles/view/322/علائم-صرع-كوچك-و-تاثيرات-آن-بر-كودك.html

 

 

 

 

 

 

موضوع:
برچسب‌ها: ،

[ ۱ ][ ۲ ][ ۳ ][ ۴ ][ ۵ ][ ۶ ][ ۷ ][ ۸ ][ ۹ ][ ۱۰ ][ ۱۱ ][ ۱۲ ][ ۱۳ ][ ۱۴ ][ ۱۵ ][ ۱۶ ][ ۱۷ ]